EN

Ballina / Produkte / Mistri & noton

  • /upfile/2020/01/14/20200114152233_594.jpg
  • Margjine Trowel

Margjine Trowel

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Steelelik karboni me forcë të lartë

Grip i butë

Size: 125mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë