EN

Ballina / Produkte / Mjetet e Pastrimit

  • /img/19l-tile-washing-set.jpg
  • Kompleti i larjes së pllakave 19L
  • Kompleti i larjes së pllakave 19L
  • Kompleti i larjes së pllakave 19L
  • Kompleti i larjes së pllakave 19L
  • Kompleti i larjes së pllakave 19L

Kompleti i larjes së pllakave 19L

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Përfshirë

Kovë 1 copë x 19L

2 copë rrota të zeza dhe 2 mbështetëse

1pc x rrjetë plastike e rëndë

1 copë x Tri-rul

Dorezë 1 copë x TPR Sfungjer notues me prerje 

1pc x TPR dorezë EVA noton 

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë