EN

Fillimi / Produkte / Mjetet e Pastrimit

  • /upfile/2020/01/14/20200114153655_265.jpg

Float sfungjer

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Hidro sfungjer me prerje blloku

Size: 280 x 140 x 30mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë