EN

Fillimi / Produkte / Mjetet e Pastrimit

  • /upfile/2020/01/14/20200114153729_845.jpg

Float profesional profesional

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Grip i butë

Hidro sfungjer me prerje blloku

Madhësia: 280 x1 40 x 30 mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë