EN

Fillimi / Produkte / Mjetet e Pastrimit

  • /upfile/2020/01/14/20200114153801_540.jpg

Sfungjer hidrocentrali

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Ideale për pastrimin e pllakave pas grouting

Size: 165 x 110 x 60mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë