EN

Ballina / Produkte / Mjetet e Pastrimit

  • /upfile/2020/01/14/20200114153912_115.jpg

EVA Grout Float me Grip të butë

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Grip i butë
  • EVA me cilësi të lartë
  • Size: 280 x 140 x 9mm
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë