EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114154301_358.jpg

Doreza e Tilerit

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Madhësia në dispozicion në 9 / L, 10 / XL

Siguron kapje dhe lëvizje të shkëlqyeshme gjatë trajtimit të pllakave dhe gurëve 

Ventilim elastik rezistent ndaj konsumit, rezistent ndaj njollave, i rehatshëm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë