EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114154353_142.jpg

Scraper mbartës i pllakave

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Ideale për heqjen e pllakave dhe ngjitësve

Teh çeliku 100 mm (1.2 mm i trashë)

Gome dorezë e rrokjes

Fundi i çekiçit

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë