EN

Ballina / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114154613_211.jpg
  • Matës profili
  • Matës profili

Matës profili

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për të kopjuar forma të vështira
  • Shfrytëzimi i tensionit individualisht
  • Tehe plastike me fërkime të ulëta
  • Ideale për tjegulla, letër-muri, hedhjen e qilimave, vinyl dhe dysheme të laminuara
  • Madhësia: 254 mm (10 ")
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë