EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114154652_360.jpg

Lëmoshë grout

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Projektuar me kapje të butë ergonomike
  • Mblidhen me dy tehe karabit tungsten
  • Për bashkim më të vogël, hiqni një teh nga Grout Rake
  • Bladat e zëvendësimit të disponueshme
  • Për heqjen e fino dhe ngjitës të vjetër dhe të çngjyrosur
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë