EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114154801_488.jpg

Blades Rake Rake

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

2 x blade karbide tungsteni

Për përdorim me BIHUI Grout Rake

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë