EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

 • /upfile/2020/01/14/20200114154859_129.jpg

Paketimi i Riparimit të Silikonit dhe Sealantit

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
 • Përshkrim
 • Profilet e përfundimit me 3R (1 / 8R) dhe 6R (1 / 4R)
 • Grykë grouting për fishek
 • Silicone and sealant removing knives
 • Shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur dhe pastruar
 • Projektuar për një përfundim të përsosur të pastër
 • Ideale për banjot, dushet, pellgjet dhe ballkonet etj.

Duke përfshirë

 • 1 x thikë heqëse dhe fino
 • 1 x grykë grouting për t'u fiksuar në fishek
 • 1 x fino & zbutës i butë
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë