EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114154953_217.jpg

Aplikues silikoni trekëndësh

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Lehtë për t'u përdorur, nuk ka nevojë për të ngjitur ose maskuar nyjet

Projektuar për të formuar ngjitës silikoni për një përfundim të përsosur të pastër

Ideale për banjot, dushet, pellgjet, pragjet e dritareve, akuariumet & ballkonet etj

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë