EN

Ballina / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114155051_304.jpg

Komplet për Aplikuesin e Silikonit 2 copë

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Ideale për banjot, dushet, pellgjet, pragjet e dritareve, akuariumet & ballkonet etj

Vegël e lehtë për t’u përdorur, nuk ka nevojë të kasetoni ose të maskoni nyjet

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë