EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114155137_590.jpg
  • Komplet për Aplikuesin e Silikonit 4 copë
  • Komplet për Aplikuesin e Silikonit 4 copë

Komplet për Aplikuesin e Silikonit 4 copë

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Lehtë për t'u përdorur, nuk ka nevojë për të ngjitur ose maskuar nyjet
  • Projektuar për të formuar ngjitës silikoni për një përfundim të përsosur të pastër
  • Finishing profiles in 0R,2R,3R,4R,5R,6R,8R,10R,12R,14R,20R
  • Ideale për banjot, dushet, pellgjet, pragjet e dritareve, akuariumet & ballkonet etj
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë