EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114155235_541.jpg

Nipper i pllakave të përbëra

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Fuqia e trefishtë - përpjekje e njëjtë

Përgjegjësi dorezë

Jo i rrëshqitshëm dhe ergonomik

Karbidë e njoftuar

Trashësia maksimale e pllakave 12 mm

Ideale për prerje të çrregullta në pllaka qeramike dhe porcelani 

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë