EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114155325_102.jpg

Nipper drejt pllakash

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Një mjet me qëllim të dyfishtë për prerjen dhe thyerjen e pllakave të vogla të murit

Rrota e karabit, konstruksion metali

Madhësia: 210 mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë