EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114155533_323.jpg

Pads lëkure të gjurit

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Rrip i butë dhe i gjerë

Rrip fiksues i vetëm para velkro

Që mund të lahet

Jetëgjatë

Vishni me pantallona të shkurtra të qetë

Neoprene e gradës Premium

Jastëku me shkumë të mbyllur me qelizë të mbyllur nuk do të shpohet ose rrjedhë si jastëkët xhel

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë