EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /img/tpr-knee-pad.jpg
  • Jastëk profesional i gjunjëve TPR
  • Jastëk profesional i gjunjëve TPR

Jastëk profesional i gjunjëve TPR

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Mbulesë PVC / TPR e inxhinieruar e papërshkueshme nga uji dhe anti-shqip
  • Bërë nga lecka për zhytje që mund të marrë frymë dhe pëlhura oxford
  • Qepjet e përforcuara të qëndrueshme dhe bërthama shtesë e shkumës
  • Bërthama e butë e xhelit dhe bërthama e trashë e shkumëzuar me jastëk ofron një mbrojtje superiore.
  • Sistem i thjeshtë dhe i sigurt i fiksimit velcro
  • Mbron nga thonjtë, vida, qelqi dhe mbeturinat
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë