EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /img/gel_knee_pads.jpg

Pads për gjunjë

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Bërthamë shkumë për amortizim maksimal

Mbulesë xhel për rehati shtesë

Rripa Velcro & Klip Presioni për siguri të shtuar

Dizajn ergonomik

Me një stabilitet të madh, duke parandaluar lodhjen e ligamenteve dhe tendinave

Një madhësi i përshtatet të gjitha

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë