EN

Fillimi / Produkte / Bluarje & Lustrim

  • /upfile/2020/01/14/20200114171141_921.jpg

Rrota e Kupës së Shigjetave

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Përgatitja e sipërfaqes së betonit dhe dyshemesë

Bluarje e shpejtë, efektive

Mbarim i qetë

Size: 125mm

Përdorni me kapësin e pluhurit BIHUI për pastrimin e pluhurit

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë